Кошик
30 відгуків
Німецькі диски та шини
+380 (93) 170-29-19
Додати відгук

Диски ATS

На сучасному ринку автомобільних дисків є величезний вибір і різноманітність моделей. Є новачки, а є явні старішіли з виробництва, ім'я яких гарантує якість і міцність товару. Одним із таких гігантів є компанія АTS, яка має великий досвід у виготовленні литих лекосплавних дисків для легкових, спортивних і позашляхових автомобілів упродовж багатьох років. Свою популярність диски ATS здобули завдяки участі команди компанії у всесвітньо відомих перегонах Формули 1.

На сьогодні компанією володіє німецька група Uniwheels. У своєму виробництві вони використовують сучасне літейне обладнання з можливістю модифіковання, що дає змогу виробляти міцні, а головне довгострокові диски АТС для автомобілів з урахуванням усіх європейських параметрів якості.

Саме диски АТС виготовляються під час технології лиття з низьким тиском, що наділяє їх високою стійкістю до корозії та механічних впливів. Навіть бу диски ATS можуть скласти конкуренцію для будь-яких інших дисків різних брендів. Але, звісно, нові деталі безсумнівно будуть довгостроковішим і вигіднішим вибором для вас. Головне не забувати, що від якості деталей, які ви вибираєте для вашого автомобіля, залежить довгостроковість використання.

 

Купити якісні диски ATS

Компанія "German Wheels" пропонує оригінальні диски BORBET  у місті Київ і з можливістю доставки по  Украине.  За допомогою  наших висококваліфікованих  фахівців  ви зможете підібрати міцні німецькі диски, які ідеально підійдуть для Вашого автомобіля, лише впродовж кількох хвилин. Висока якість продукції, прийнятна ціна, задоволений клієнт — головні пріоритети нашої компанії. Поспішіть оформити замовлення, й наші менеджери покарають Вам безплатну консультацію.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner