Кошик
30 відгуків
Німецькі диски та шини
+380 (93) 170-29-19
Додати відгук

Диски и шины на Bentley

Диски та шини для Бентлі

Bentley Motors дістала свою назву, як заведено в багатьох компаніях, за прізвищами засновника. Йдеться насамперед про Волтера Бентлі. Перегонник у минулому й інженер з професії вирішив створити таку машину, яка була б схожою на йому перегонові боліди. На перших порах автомобілі цього бренда мало чим відрізняються від перегонових автомобілів, про розкіш та інші надмірності не було й мови, основне завдання — це швидкість і тільки швидкість. Також особлива увага приділялася надійності конструкції, кожна деталь була продумана, машина вирізнялася міцністю та якістю збирання. Уже тоді таким збірним одиницям як диски для bentley приділяли підвищену увагу. Датої основи компанії вважається 1919 рік. Перші машини почали продаватися в 1921 році. Машини, навіть тоді, були досить дорогі, тому довелося зробити зухвалий маркетинговий крок — на Бентлі видавалася гарантія терміном 5 років. Салон автомобіля ніколи не вирізнявся надмірною витонченістю, проте завдяки перемогам у перегонах Ле Ман і чудовій якості машина стала символом успіху.

Переваги роботи з нами

Якщо ви бажаєте купити нові диски Бентлі, то звертайтеся до нашої компанії. Тут можна купити не тільки диски, а й колеса для Бентлі. Причому є великий вибір дисків б/у, які, завдяки бренду, нічим не відрізняються від нових. Диски можна приміряти для вашого автомобіля, з нами завжди можна домовитися за вартістю товару та послуг. На сайті компанії Ви можете переглянути в каталозі всі пропозиції та визначитися з вибором.

Тільки оригінальні диски та шини

За потреби Ви завжди можете отримати вичерпну інформацію про будь-які диски та колеса бренда Бентлі. Необхідно під час вибору коліс і шин враховувати вагу автомобіля й те, що машина часто експлуатується в швидкісному режимі, для неї характерний швидкий старт. Правильно підібрані колеса й диски гарантують стабільність і стійкість машини на дорозі, особливо на її швидкісних ділянках. Бренд Бентлі — це символ британської розкоші, тому диски та гума цього бренда виготовляються на найвищому рівні. У нас можна купити диски б/у з якістю якої відповідатиме новітня продукції. Водночас ніяк не постраждає ні статус автомобіля, ні статус його власника. Купити диски та колеса для Бентлі в Києві ви можете на нашому інтернеті ресурс за найрозумнішими цінами в Україні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner