
Диски від Tomason (Томасон) модель TN6 колір Metalic Matt Black polished параметри 8,5J x 18" PCD 5 x 100 ET 30
- Під замовлення
Відправка з 06 травня 202639 139,92 ₴/комплект
+380 (93) 170-29-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диски від Tomason (Томасон) модель TN6 колір Metalic Matt Black polished параметри 8,5J x 18" PCD 5 x 100 ET 30
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Tomason |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
| Тип | Литий |
| Діаметр ступичного отвору | 63.4 мм |
| Ширина диску в дюймах | 8.5 |
| Вага | 12.26 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Легкові |
| ET | 30 |
| PCD | 100 |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
- Ціна: 39 139,92 ₴/комплект

