
Колеса 19" BMW X6 E71 Style 594
- Під замовлення
- Код: 40061
Відправка з 11 квітня 202662 426,51 ₴/комплект
+380 (93) 170-29-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
19" оригінальні диски 594 Style BMW X6 E71.
Диски нові.
Параметры:
- 9jx19 ET 48.
- 9jx19 ET 18.
Ціна 1430 y.e / комплект.
Продовжувати підбір дисків коліс і шин для BMW ( БМВ ).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | BMW |
| Діаметр колеса/диска | 19" |
| Тип | Литий |
| Діаметр ступичного отвору | 74 мм |
| ET | 18 |
| Призначення | Позашляховики |
| Країна виробник | Німеччина |
| Ширина диску в дюймах | 9.0 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Користувальницькі характеристики | |
| ширина | 9j |
| виліт | ET18 & ET48 |
| Діаметр шини | 19" |
| виліт | ET18 & ET48 |
| параметри | різно-широкі |
| Марка | BMW |
- Ціна: 62 426,51 ₴/комплект







