
17" колеса Mercedes GLC W X253
- Під замовлення
- Код: 80060
Відправка з 24 квітня 202686 400,86 ₴/комплект
+380 (93) 170-29-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект 17" оригінальних коліс Mercedes GLC.
Параметри дисків:
- 7.5x17 ET36 PCD 5 x 112.
Оригінальний номер A2534010800
Літня гума Micheli Latitude Sport 3 235/65 17 104V.
DOT 3015.
Диски також укомплектовані датчиками тиску шин і центральними кришками.
Продовжувати підбір дисків, коліс і шин для Mercedes-Benz ( Мерседес — Бенц).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Mercedes-Benz |
| Діаметр колеса/диска | 17" |
| Тип | Литий |
| Діаметр ступичного отвору | 66.6 мм |
| Призначення | Легкові |
| Країна виробник | Німеччина |
| ET | 36 |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Ширина диску в дюймах | 7.5 |
| PCD | 112 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Користувальницькі характеристики | |
| Резина | Michelin Latitude Sport3 235/65 17 104V |
| Ширина | 7.5 |
| Марка | Mercedes-Benz |
- Ціна: 86 400,86 ₴/комплект








