Кошик
30 відгуків
Німецькі диски та шини
+380 (93) 170-29-19
Додати відгук

Диски та шини на Mercedes Benz S-Class

Шины и диски на Mercedes S класу

Автомобілі Mercedes S-class відносять до представницького класу, вони мають чудовий лаконічний дизайн і чудові характеристики. Оригінальні диски на цю іномарку підходять найкраще за всіма іншими, як за своїми дизайнерськими особливостями, так і за технічними характеристиками.

Колеса (шини та диски) — рухомий елемент, на який усі звертають увагу, коли машина котиться дорогою. Диски можуть істотно поліпшити зовнішній вигляд і без того чудового автомобіля Mercedes S-class. Немає сенсу ставити на таку машину звичайні титанки, з якими тільки невелюється загальний дизайн автомобіля, вбивається його оригінальність і унікальність. Крім того, неоригінальні диски мають більший роз'єм для маточини, ніж це необхідно для Mercedes, що вже може призвести до проблем у керуванні через появу вібрації на швидкості вище ніж 100 км/год. Краще поставити оригінальні диски на мерседес s класу, обернувшися в German Wheels.

Як вибрати диски на мерседес s класу

Під час вибору аксесуарів до автомобіля, як-от диски та шини на мерседес s класу, звертайте увагу на такі характеристики:

  • Якість та надійність. Найвірнішим рішенням буде купити оригінальні диски, де сам виробник гарантує міцність і якість своїх виробів. Також матеріал і спосіб виробництва впливають на надійність і міцність дисків. Наприклад, литі диски надійніші, ніж сталеві, штамповані диски.
  • Параметри дисків і їх відповідність із технічними характеристиками автомобіля. також у цьому сенсі має значення й параметри, якими мають уже куплені шини на мерседес s класу. Диски мають підходити ідеально. Якщо параметри не збігаються, під час їзди може виникати небезпека, керувати автомобілем буде важче, а самі шини й диски зношуватимуться раніше терміну.
  • Кріпильні елементи. Якщо купуються диски не в складанні, звертайте увагу на те, наскільки болти відповідають кріпильним отворам. У разі якщо болти будуть коротшими, ніж необхідно, надійність кріплення сумнівна.

Компанія German Wheels (Кієв) пропонує унікальну можливість — придбати комплект дисків для Mercedes S-class із гарантією виробника за найпривабливішою ціною. Така можливість з'явилася завдяки широкому асортименту оригінальних б/ку дисків. Не варто побоюватися, що диски, які були у використанні, не відповідають якості або втратили свою надійність. у багатьох випадках їхня практичність і надійність набагато вищі, ніж ті ж характеристики нових неоригінальних дисків сумнівного виробництва. До того ж зовнішній вигляд у б/ку дисків ідеальний.

Важливі аспекти під час вибору дисків

  • Під діаметр коліс автомобіля підбирається комплект дисків із таким же монтажним діаметром (внутрішній діаметр шини на мерседесі s класу).
  • Виліт диска (відстань у мм між площиною симетрії та кріплення диска).
  • Параметри центрів кріпильних отворів, їх кількість і наявність рідних болтів для кріплення.
  • Посадкова ширина обода, якщо шини вже куплені раніше. Ідеально відповідні шини та диски не будуть в експлуатації впливати на геометрію плями контакту гуми з дорожнім покриттям і, що з цього випливає, ємності гуми.

Ми пропонуємо широкий асортимент оригінальних литих дисків AMG, ART, Brabus, Carlsson, GSC, Lorinser, Mansory, Prior Design, Wald. Є можливість приміряти диски та побачити, який вигляд вони матимуть на вашому автомобілі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner