
Диски VW Touareg 19" стиль "Moab"
- Під замовлення
- Код: 90016
Відправка з 11 квітня 202660 374,76 ₴/комплект
+380 (93) 170-29-19
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект оригінальних дисків 19-дюймових для VW TOUAREG стиль Moab
Параметри дисків:
8,5Jx19 ET59
PCD 5X130.
Номер деталі:
7P6601025AA
На дисках обуті зимові шини 265/50 R19 110V Continental Winter Contact TS850P SUV.
Рік виробництва шин 2017
Залишок протектора шин 4,3 мм
Продовжувати підбір ,ісків, коліс і шин для Volkswagen (Фольксваген).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volkswagen |
| Діаметр колеса/диска | 19" |
| Тип | Литий |
| Діаметр ступичного отвору | 57.1 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Призначення | Позашляховики |
| ET | 59 |
| PCD | 130 |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр шини | 19" |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Touareg |
- Ціна: 60 374,76 ₴/комплект







